Kto pomoże w walce z ZUS-em ?

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 21 lipca 2012 21:07 Kategoria: Portal

Nasza czytelniczka przysłała maila:

Jolanta Świerczyńska sekret2@autograf.pl
19.07 (2 dni temu)
 
 
do kontakt

Tuska brak pomysłu na demografie i rozwój gospodarczy - wyrok TK

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 14 lipca 2012 18:40 Kategoria: Portal

Największe kurestwo w dziejach ZUS-u - kliknij, lub wpisz w GOOGlach

Polska - zdradzony naród

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 18 czerwca 2012 23:55 Kategoria: Portal

Era niewiarygodnych wydarzeń

Przez długie sześć lat klęską i nieszczęściem narodu jest to, że rządzą nim ludzie, którzy zamykają na wszystko oczy i uszy, nie czyniąc nic zgoła, by położyć kres nieprawości. Naród wpatrzony w rząd, oczekuje odmiany, lecz rząd odwraca swe oczy.  Tak oto mamy sześć pełnych fałszu  lat rządów złotego cielca. Miary nieszczęścia dopełnia  5 katastrof lotniczych, 130 poległych Polaków, z prezydentem Polski, szefem Sztabu Generalnego, dowódcami wszystkich rodzajów sił zbrojnych i  lotnictwa wojskowego.   

Wojna pokrzywdzonych z arogancką władzą państwową

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 czerwca 2012 00:22 Kategoria: Felieton redakcyjny

Tydzień temu odbył się kongres  “pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI”. Co najmniej tysiąc osób miało w garści papiery, że państwo polskie ich skrzywdziło. Chcieli je pokazać w mediach , wykrzyczeć swój ból. Mediów i władzy nie było. Prawdziwie ludzkie doświadczenia  burzą estetykę komunikacji w mass mediach. Zobaczyliśmy, że obojętność i pogarda dla skrzywdzonych ludzi to  druga, mniej przyjazna twarz klasy politycznej, która wie, że nic nie zyska medialnie na wysłuchiwaniu żalów i krzywd ludzkich. Państwo niczym wielki walec rozgniata swoich obywateli i nie ponosi za to odpowiedzialności. Każde ludzkie doświadczenie świadczy o słabości państwa, którą to słabość dla własnych ukrytych celów wykorzystują jego funkcjonariusze nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. Prawa wolności gospodarczej i osobistej zapisane w Konstytucji RP to fikcja. Państwo Polskie jest moralnie upadłe, a jego obywatel to niewolnik, którego głównym celem egzystencji jest płacenie temu państwu podatków i składek ZUS. Maszynka urzędniczo-prokuratorsko-sądowa w każdej chwili może odebrać własność i wolność. Z chwilą oskarżenia traci się prawa obywatelskie, a na sprawiedliwość nie ma co liczyć. Na kongresie widać było jak bardzo słabe jest państwo, które tysiące ludzi wydało na samowolę urzędników i prokuratorów. Najwyższy czas nazwać po imieniu to co się dzieje w kraju: powszechna patologia systemu to stan wojny, w której obywatele walczą o przeżycie z oligarchiczną władzą wyzyskującą słabość państwa.

Zielińśki, Jachura, Zbroński - Historia przemocy administracyjnej w Częstochowie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 23 maja 2012 11:51 Kategoria: Portal

31 maja w Warszawie odbędzie się Kongres NIEPOKONANYCH. Mamy w Częstochowie jednego z nich – pana Roberta Janeczka

Nasza cywilizacja oparta jest na technice. Dostęp do paliw, technologie ich wydobywania i zastępowania mają coraz większe znaczenie, wręcz decydujące jeśli chodzi o pozycje Polski w Europie. Wydawałoby się, że w Polsce jest miejsce dla ludzi opanowanych ideą postępu technicznego, takich współczesnych Wokulskich, którzy stosując własne metody i technologie ulepszają nasz świat. Niestety przykład Pana Roberta Janeczka pokazuje, że kreatywność ludzka w zakresie  technologii do produkcji biopaiiw nie jest mile widziana przez władze.
Wynalazca i przedsiębiorca stał się obiektem przemocy administracyjnej.  Na portalu psus.info w  zakładce „Zieliński, Jachura, Zbroński kontra biopaliwa” umieściłem szereg oryginalnych dokumentów, dzięki czemu można prześledzić tok sprawy.     A wszystko zaczęło się od dwóch sprzecznych interpretacji podatkowych wydanych przez Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie.
«Wstecz 7 8 9 10 11 12 13 Dalej» 

 Ilość odsłon:3787390