Trwa walka Sebastiana Pabisia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 19 listopada 2020 15:02 Kategoria: Portal

  Na naszej stronie internetowej znajdują się obszerne zbiory dokumentów z pola walki, jaka ma miejsce w Polsce z  Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jednym z najbardziej odważnych obywateli, którzy walczą z ZUS-em na "śmierć i życie" jest Pan Sebastian Pabiś z Bielska Białej.  Państwo prawa reprezentowane przez ZUS jest w istocie państwem bezprawia – o czym można się przekonać czytając dziesiątki dokumentów z podpisami urzędników, lekarzy, biegłych, prokuratorów i sędziów.  Obraz jaki się wyłania jest przerażający. Taką rzeczywistość opisał kiedyś Franz Kafka w powieści   Proces (Der Prozess), jako  model sytuacji zwanej sytuacją kafkowską i określanej w języku niemieckim za pomocą przymiotnika „kafkaesk”, którego istotą jest konflikt zniewolonej jednostki z anonimową, nadrzędną wobec niej instancją.

zu-SS: Rasizm ubezpieczeniowy i eugeniczny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 24 sierpnia 2020 17:38 Kategoria: Portal

  Kacper choruje od urodzenia i najprostsze czynności sprawiają mu trudność ZUS już wcześniej odmawiał mu należnych świadczeń. Trzy lata temu chłopak starał się o rentę, ale urzędnicy przyznali mu ją tylko na rok. Sprawa trafiła więc do sądu. Wyrok wskazuje wprost, że Kacprowi należy się renta. Teraz młody mężczyzna ponownie walczy w sądzie, by ZUS przyznał mu 500 złotych dla osób niepełnosprawnych. Mimo diagnozy i opinii biegłego kolejny raz musi udowodnić urzędnikom, że jest nieuleczalnie chory i niesprawny.

Czy Polaków stać na Trzaskowskiego?

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 11 czerwca 2020 13:26 Kategoria: Portal

 

           Najpierw oceńmy Ściekotrzaska  jak   menedżera. 

Między 27 marca a 28 marca PIS dokonał niekorzystnej zmiany w uchwalonych  przepisach tzw. tarczy antykryzysowej. Wstawienie  w art  31zo. ustawy  sformułowania  "płatnik składek" w miejsce  "mikroprzedsiębiorca" realnie ogranicza ilość mikroprzedsiębiorców, którzy skorzystają z pomocy polegającej na umorzeniu składek ubezpieczeniowych za marzec, kwiecień i maj 2020 r.   Obietnica PIS w sprawie limitu 9 pracowników, dla zwolnienia z ZUS. 

Przedsiębiorco nie płać składek ZUS, bądź cierpliwy, zaległość będzie umorzona.

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 20 marca 2020 18:08 Kategoria: Portal

 

Przedsiębiorco nie bądź głupi, nie płać składek ZUS !

(wstrzymaj się ze składaniem wniosku o odroczenie składek,  bądź cierpliwy, zaległość będzie umorzona)

«Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 Dalej» 

 Ilość odsłon:8005808