Zakład Ubezpieczeń Społecznych i wadliwy płatnik ver. 233

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 2 lutego 2022 11:46 Kategoria: Portal

 Od niedzieli grasuje po Polsce wadliwy wirus płatnika aktualizacja  ver. 233. Tam gdzie jest baza plikowa rozwala bazę, tam gdzie jest na SQL rozwala konfigurację. Tak, czy inaczej jest szkodliwy dla płatnika bo zapuszczona na nim konwersja działa jak bomba. Od wczoraj mamy dobrą wersje 234. Ale mleko się wylało. Informatycy w całej Polsce przepracowali (pracują) nad naprawą baz danych. Koszty idą w miliony. Pytanie kto zwróci pieniądze  za naprawy. 

Można w zawiły sposób tłumaczyć co to jest różnica remanentowa, ale najlepiej podać  przykład z życia  każdego obywatela (telki), która wydaje swoje pieniądze.

PIS – Polski Instynkt Samobójczy

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 30 sierpnia 2021 18:37 Kategoria: Portal

      Rządzący nami PIS-owcy postanowili doprowadzić do  zbiorowego samobójstwa przedsiębiorczości Polaków. Temu służy opublikowany projekt zmian w podatkach i składkach ZUS. Rząd postanowił wprowadzić  9% obciążenie dochodu z działalności gospodarczej jako  nową składkę zdrowotną.

Piekło kobiet w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 marca 2021 17:02 Kategoria: Portal

 Motto; Pereat mundis fiat iustitia.  Niech stanie się sprawiedliwość, choćby miał zginąć świat.

Trwa walka Sebastiana Pabisia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 19 listopada 2020 15:02 Kategoria: Portal

  Na naszej stronie internetowej znajdują się obszerne zbiory dokumentów z pola walki, jaka ma miejsce w Polsce z  Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jednym z najbardziej odważnych obywateli, którzy walczą z ZUS-em na "śmierć i życie" jest Pan Sebastian Pabiś z Bielska Białej.  Państwo prawa reprezentowane przez ZUS jest w istocie państwem bezprawia – o czym można się przekonać czytając dziesiątki dokumentów z podpisami urzędników, lekarzy, biegłych, prokuratorów i sędziów.  Obraz jaki się wyłania jest przerażający. Taką rzeczywistość opisał kiedyś Franz Kafka w powieści   Proces (Der Prozess), jako  model sytuacji zwanej sytuacją kafkowską i określanej w języku niemieckim za pomocą przymiotnika „kafkaesk”, którego istotą jest konflikt zniewolonej jednostki z anonimową, nadrzędną wobec niej instancją.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej» 

 Ilość odsłon:7964526