ZUS jest godny zaufania bo ciężko pracuje dla społeczeństwa

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 marca 2013 13:48 Kategoria: Zus na wesoło

Zobacz jak pracuje  Zakład Ubezpieczeń Społecznych, który reklamuje się jako instytucja zaufania.   

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yJP2UA1mHlE

Wałbrzych: Bezrobocie w górę i ZUS w góry

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 17 grudnia 2012 01:03 Kategoria: Zus na wesoło

Mamy w Wałbrzychu najwyższe bezrobocie od sześciu lat! Prognozy są fatalne

Według danych z 31 grudnia 2011 r. miasto miało 119 955 mieszkańców. Stopa bezrobocia w mieście przekracza średnią krajową (12,5%).

Wałbrzych jest ośrodkiem przemysłowym,drugim, po Wrocławiu.
Od 15 lat boryka się  ze skutkiem likwidacji wałbrzyskich kopalń, która spowodowała bezrobocie strukturalne w całym regionie.

Janusz Gerc z Przemyśla został uznany przez ZUS za zmarłego

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 17 stycznia 2012 13:14 Kategoria: Zus na wesoło

 W ZUS-ie nawet nieboszczyk płaci składki
 

Pan Janusz Gerc posiada mały sklepik w Przemyślu. Trzy miesiące temu  złożył w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych wniosek o zasiłek chorobowy. Kiedy ZUS opóźniał się z płatnościami,  poszedł do ZUS-u i tam dowiedział się od urzędniczki, że nie żyje i z tego powodu nie otrzyma zasiłku.
-  przecież cały czas płaciłem do ZUS-u składki -  a ZUSu  to nie dziwiło, że nieboszczyk płaci składki.  ZUS zwala winę na pocztę, poczta na listonosza, wypłaty do tej pory nie mam   –  mówi Janusz Gerc.
  Drogi Panie Januszu powiemy Panu co to jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.  ZUS to taki głośnik, który za pomocą programu komputerowego za 3 mld.  zł i przy zatrudnieniu  50 tys. osób, powtarza to co listonosz powiedział.   
  Życzymy Panu 100, 200 a nawet 300 lat ubezpieczenia i pobierania zasiłku, byle nie w ZUSie
 

Balcerowicz musi OFEjść – nowe przedstawienie platformy.

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 4 lutego 2011 09:36 Kategoria: Zus na wesoło

Siedzi kilkanaście smutnych osób przy stole. To Politbiuro  PO.  Na scenie politycznej  zamieszanie bo pojawił się aktor, którego dawno nie było. Słupek poparcia platformy zaczął spadać. Balcerowicz wrócił do gry – zaczyna   Gronkiewicz Waltz zwana Bufetową.   Wszyscy patrzą na przewodniczącego. Robimy kontrofensywę. Trzeba zneutralizować Balcerowicza – mówi Tusk. Dość już nam  naszkodził tym swoim licznikiem długu.  Rostowski  przygotował prezentacje pt.  „ ZUS jest lepszy od OFE”.  Na twarzach obecnych pojawia się służalcze zadowolenie. Ktoś z końca sali rzuca - Balcerowicz  musi OFEjść –  na te słowa rechot ogarnia wszystkich.  Teraz przewodniczący Tusk zajął się problemem krytyki linii partii w mediach. Ty Grzesiek – mówi do  – Grzegorza S. zastanów się lepiej, siła naszej partii to jedność myśli i czynu, a ty nas krytykujesz, skończysz jak inni odchyleńcy. Członkowie  Politbiura PO kręcą się  niespokojnie w krzesłach. Lepiej się nie wychylać. Grzesiek powiedział, że Tusk  się spóźnił  z reakcją na MAKa, i to byla prawda, a przewodniczący Tusk  nie toleruje mówienia prawdy.  W mediach ma być propaganda, albo wylatujesz za burtę platformy. 
 

ZUS uśmierca ludzi

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 3 lipca 2010 11:29 Kategoria: Zus na wesoło

Znane sa przypadki uśmiercania ludzi przez ZUS. W tym roku doszło do takiej makabrycznej sytuacji w Oddziale ZUS w Gorzowie Wielkopolskim. Wedlug naszego informatora została uśmiercona Pani Agnieszka Pałczynska. Dalsze informacje o tym zdarzeniu już  wkrótce.  

1 2 3 Dalej» 

 Ilość odsłon:8005774