Krzysztof Rybiński kontra rząd RP

Autor: Paweł Lechowski 3/14/2011 2:38:00 PM Ilość odsłon: 8554 Kategoria: Krach systemu ubezpieczeń

Rząd  okłamuje  społeczeństwo i kradnie jego pieniądze  
W sprawie OFE  rząd okłamuje ludzi i robi  im pranie mózgu.  W ciągu trzech lat rządów Tuska  dziura budżetowa  wzrosła do 120 mld zł. Wystarczy  zapytać: gdzie są obiecane oszczędności w administracji państwowej?  W zamian mamy 20 procentowy wzrost zatrudnienia urzędników  w ciągu ostatnich trzech  lat. Tusk  dba o swoich  Mirków i potrzeba mu  kasy.  Podwyżki podatków i zmniejszenie emerytur to koło ratunkowe dla budżetu.  Ale i tak w perspektywie 3-4 lat zabraknie rządowi  pieniędzy. Klasa polityczna jest zdegenerowana i niezdolna do działania dla dobra Polski. Powtarza się sytuacja z końca XVIII w.  Tusk przyjmuje  narzucony nam przez Rosjan status PRL-u. Troche to dziwne, bo Tusk jest historykiem i powinien pamiętać co powiedział na Kongresie Wiedeńskim car Aleksander I: "Co nasze to nasze, a o waszym możemy dyskutować". 

    Walka z własnym rządem to nie jest jakaś heca! 
Krzysztof Rybiński szuka sposobu ochrony interesu społecznego i zadość uczynienia szkodom, które rząd  czyni swoim obywatelom:
Po konsultacji w prawnikami poważnie rozważam uruchomienie akcji społecznej polegającej na zorganizowaniu pozwu zbiorowego obywateli przeciw rządowi o utracone korzyści wynikające z proponowanej zmiany w systemie emerytalnym.  
Oceniam, że w wyniku tej decyzji przeciętny emeryt za 40 lat straci kapitał emerytalny w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych, co oznacza niższą emeryturę. Politycy nie mogą bezprawnie pozbawiać ludzi pieniędzy i tłumaczyć tego własnym nieudacznictwem.
Koszty kancelarii prawnej i  prowadzenia  pozwu zbiorowego wynoszą około 100 tysięcy złotych, w zależności od tego ile osób się uzbiera, koszt na osobę będzie odpowiednio niski.
Tych którzy będą skłonni wystąpić jako strona w pozwie zbiorowym przeciw Skarbowi Państwa (rządowi Tuska) i ponieść niewielkie koszty tego procesu proszę o proszę o poparcie tej idei i przekazanie mojego wezwania dalej.
Jeżeli będą nas tysiące, a może dziesiątki tysięcy, możemy zatrzymać polityków którzy szkodzą Polsce.
http://www.ideosfera.pl/idea/kto-poprze-pozew-przeciwko-rzadowi,id,382.html
 

Aktualności

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zaproszenie do Sądu (odsłon: 343117)

 Ilość odsłon:6821247