Rozpoczynamy długi marsz ku wolności i normalności w życiu społecznym i gospodarczym naszego kraju

Autor: Paweł Lechowski 5/9/2012 8:51:00 PM Ilość odsłon: 15667 Kategoria: Portal

Wreszcie Polacy się przebudzili ! 

Bezmiar krzywd i kurestwa w naszym pięknym królestwie przekroczył stan krytyczny.

30 maja 2012 r.  w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie  odbędzie się Kongres  pod nazwą „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI”

Dla wszystkich, których łączy ich jeden, konkretny cel – chcą przywrócenia szacunku dla prawdy, sprawiedliwości i poszanowania ludzkiej godności. Dlatego też odsuwają na bok wszystkie swoje prywatne poglądy na temat bieżącej sytuacji i koncentrują się na konsekwentnym i zdecydowanym działaniu zmierzającemu w stronę restytucji uniwersalnych zasad sprawiedliwości.

„Żyjemy w środku zjednoczonej Europy, piętnujemy totalitaryzmy w innych częściach świata a każdego dnia władza państwowa niemalże wszystkich szczebli toleruje niekompetencję, błędy oraz bezprawie swoich funkcjonariuszy, na skutek czego cierpią niewinni ludzie, ich rodziny a nie rzadko też dziesiątki pracowników ich zbankrutowanych firm. Uważamy, że po 22 latach transformacji nadszedł już czas aby skutecznie powiedzieć STOP: STOP DLA PRAWA DO BEZPRAWIA, STOP POMÓWIENIOM I STOP DLA BEZKARNOŚCI!” – tak uzasadnia motywy powołania ruchu jeden z jego założycieli Jerzy Książek z Wadowic.

Aktualności

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zaproszenie do Sądu (odsłon: 343117)

 Ilość odsłon:6821093